Шкіра обличчя та рук - перша лінія захисту вашого організму. А ще це ділянки, які від природи мають низький вміст захисних ліпідів і, піддаючись впливу холодів, дощів та перших морозів, вони стають ще більш вразливими. До того ж дитяча шкіра дуже тонка і ніжна, має недостатньо високу бар’єрну функцію та легко піддається впливу негативних зовнішніх чинників, особливо морозного крижаного вітру?

Що ж робити, як захистити малюків в холодну морозну погоду? Рекомендації, які допоможуть уникнути переохолодження в цілому:

  • використовувати захисні креми та мазі перед виходом на вулицю в холодну погоду (за півгодини до виходу - жирний крем на відкриті ділянки) ;
  • носити захисний одяг (теплі куртки, рукавички, шапки і шарфи) ;
  • пити тільки теплі напої ;
  • не приймати прохолодний душ, уникати купання в холодному басейні;
  • змащувати губи гігієнічною помадою перед виходом з дому;
  • не ходити босоніж по холодній підлозі.

З настанням холодів особливо потрібно захищати ніжну дитячу шкіру на прогулянках. Одним із захисних засобів для шкіри є колд-крем...

Сучасні колд-креми заспокоюють, пом’якшують, захищають шкіру

Як же ними краще користуватись?

Колд-крем - це емульсія вода-в-маслі, слід їх наносити за 20-30 хвилин до виходу на усі відкриті ділянки тіла. Якщо колд-крем безводної рецептури, можна наносити перед виходом на вулицю.

Немовлятам, які гуляють в закритому візочку з отвором для свіжого повітря наносити колд-крем не обов’язково. А от, якщо дитина гуляє у відкритому візочку, починаємо використовувати крем вже при температурі - 3-5, а також в прохолодну погоду при сильному вітрі.

Захищає крем приблизно 6-8 годин.

Після повернення додому колд-крем потрібно змити та за необхідності нанести зволожуючий крем.

Вибір колд-крему індивідуальний. Якщо дитина з сухою, чутливою шкірою - обираємо гіпоалергенний крем без ефірних масел та великої кількості рослинних екстрактів. Деякі діти категорично проти запашного крему, а деяким навпаки до вподоби коли крем гарно пахне.

Будьте здорові та бережіть себе Тартачник Юлія В'ячеславівна, педіатр, лікар алерголог.

Запрошуємо на прийом у медичний центр AVIMED.